Last Update:
Poslední aktualizace: 23.08.2016 10:39

MU 07.11.15 / FC HRADEC KRÁLOVÉ 4np:3 SK SLAVIA PRAHA

  MU E1A Česká liga U-15 A - sobota 07.11.2015 12:15 / Slavia Hradec Králové 1.kolo
logohradeckralove

FC Hradec králové 4np:3 (3:0) SK Slavia Praha

Branky: 11. Nemšovský (pen.), 32. Mahr, 41. Samko – 46. David (Drozda) 55. Škarda (Vostál), 65. Vostál (David)

Penaltový rozstřel: 5:4 (proměnili: Mach, Drozda, Slavata, Škarda. Neproměnil Vostál)

logo sk slavia
 

 Slavia: Svítil (50. Vondráček) - Ielitro, Mach, Valenta, Škarda, Pek (50. Novák), Macháček (50. Slavata), Vaněk, Nový (50. Vostál), Drozda, David

 

Komentář trenéra SK Slavia Praha Ľudovíta Szekerese:
V hezkém areálu Bavlna a v typickém „ostrovním“ počasí (drobné mrholení, zatažená obloha) bylo k vidění zajímavé i kvalitní utkání s prvky ostrovního fotbalu (nasazení, dynamika pohybu i kombinací s nepoddajností hráčů hrát o vítězství až do posledního hvizdu fair play způsobem).

 

Úvod i většina první půle utkání byla v režii domácích. Dynamický pohyb i rychle vedené akce po stranách nám dělaly výrazné starosti. Když jsme k tomu přiřadili naše pochybení, vedení domácích o dvě branky bylo plně zasloužené. Naši jedinou, ale o to výraznější možnost, znehodnotil zlým výběrem řešení i provedením David.

 

Poločasovou kabinou zněli pokyny k svižnějšímu dostupování i přesnější kombinaci. Ovšem hned v první minutě zvládli domácí do naší otevřené obrany rychlou a přesnou kombinaci a upravili stav utkání na tříbrankový rozdíl. Naštěstí hráči po dokonalé kombinaci v podání trojlístku Vaněk, David, Drozda a opět David dohráli situaci „do mrtva“ – do prázdné brány. Tenhle moment a pak riskantní tah trenérů (najednou čtyřnásobné střídání + změny postů) úplně změnil běh utkání.

 

Po výborně zahrané standardní situaci Vostálem a přesné hlavičce Škardy byl rozdíl ve stavu utkání jenom jednobrankový. Naši hráči vládli utkání, což využil po další výtečné kombinaci a milimetrové přihrávce Davida přesně zakončující Vostál. Dokonalý obrat v utkání mohl zařídit několik minut před závěrečným hvizdem dobře hrající Drozda, jehož zakončení domácí ze štěstím odvrátili.

 

Bonusový bod za bezchybnou realizaci pokutových kopů získali z našeho pohledu domácí zaslouženě. Naši hráči nám ukázali zatím pro nás dobře utajovanou vnitřní energii, kterou se snažili naplnit naše představy, za což jim náleží palec nahoru!

 

 

Aktuální tabulka

Narozeniny:

Trenink / aktualní Turnaj / aktualní

 

 

Další zápasy:

 


Jak se umístíme v ročníku 2015/2016?

Vyhrajeme to! - 56.9%
druzí až třetí ? - 7.7%
čtvrtí až osmí? - 20%
devátí až jedenáctí? - 3.1%
poslední ???? - 12.3%

Total votes: 65
The voting for this poll has ended on: 30 Čer 2016 - 00:00