Last Update:
Poslední aktualizace: 23.08.2016 10:39

07.03.2009 Esprit Cup 2009

 

Halový turnaj „ESPRIT CUP O POHÁR TOMÁŠE ŘEPKY“

sobota 7.3.2009 – ročníky 2000

generální partner : Tomáš Řepka

komentáře 1 2 3 4 5 6 7 8 místo konání : SH Tanvald, Sportovní 576, Tanvald, 468 41

nominace : Svítil, Bednařík, Pek, Pátek, Štěrba, Valenta, Radimský, Kolář, Svetlošák, Novák, Kostka

SKUPINA A                                                                                     SKUPINA B

FC  Baník Ostrava 1:1 Admira Praha                                FC Tescoma Zlín 3:0 FC Nitra

AC SParta Praha  2:0 Ml.Boleslav                                    Baník Most        1:2  FC Vítkovice

FC  york hotels
refused credit
internet marketing services
search engine optimization
professional seo services
search engine optimization
book hotels
loan payment calculator
Brumov           3:1  Baník Ostrava                              Slavia Praha      1:1 B. Most

AC Sparta Praha  2:5  FK Admira                                     Tescoma Zlín     1:1 FC Vítkovice

FC  Baník Ostrava 1:2  Ml.Boleslav                                   Slavia Praha      3:2 FC Nitra

FC  Brumov           1:1  FK Admira                                     Tescoma Zlín      2:2 B.Most

AC Sparta Praha  0:2  FC Brumov                                    FC Vítkovice       5:1 FC Nitra

FC  Baník Ostrava 1:6 AC Sparta Praha                          Slavia Praha       3:1 FC Vítkovice

Ml.Boleslav           0:1 FK Admira                                      B.Most               1:3 FC Nitra

FC Brumov            1:1 Ml.Boleslav                                    Slavia Praha      2:1 FC Zlín

Pořadí zákl.skupin              

1.FK Admira Praha          8b.   8:4                                     1.SK Slavia Praha   10b. 9:5

2.FC Elseremo Brumov    8b.   7:3                                     2.FC Vítkovice          7b.  9:6

3.AC Sparta Praha         6b. 10:8                                     3.FC Tescoma Zlín     5b.  7:5

4.FK Mladá Boleslav        4b.   3:5                                     4.FC Nitra                 3b.  6:12

5.FC Baník Ostrava         1b.   4:12                                   5.FK Baník Most        2b.  5:8

 

 

Čtvrtfinále:                              ZPĚT...

AC Sparta Praha 1:1 FC Vítkovice (p.3:2)

FC  Brumov 0:0 FC Tescoma Zlín ( 9:8)

FC Nitra 3:0 FK Admira Praha

SK Slavia Praha 3:0 Mladá Boleslav

Semifinále:

AC Sparta Praha 2:1 FC Nitra

SK Slavia Praha 3:1 FC Brumov

CEREMONIÁL FOTO VIDEO RADOST HODNOCENÍ...

Finále: AC SPARTA PRAHA 1:2 SK SLAVIA PRAHA

Ocenění nejlepší brankář získal : Matěj Svítil

Ocenění nejlepší hráč získal : Marek Radimský

Slavia Praha      1:1 B. Most  branka : Kolář (Valenta)

Slavia Praha      3:2 FC Nitra  branky : Novák (Kostka), Svetlošák (Bednařík), Radimský

Slavia Praha      3:1  FC Vítkovice branky : Novák (Kostka), Valenta, Valenta

Slavia Praha      2:1  FC Zlín       branky : Svetlošák (Bednařík), Valenta (Kolář)

Slavia Praha      3:0  Ml.Boleslav  branky : Pek (Kostka), Radimský (Kostka), Radimský

Slavia Praha      3:1 FC Brumov  branky : Novák (Kostka), Radimský (Valenta), Valenta

Slavia Praha      2:1 AC Sparta Praha  branky : Kostka (Radimský), Svetlošák

Kanadské bodování : Matěj Valenta 4+2 (6), Michael Kostka 1+5 (6), Marek Radimský 4+1(5), Daniel Novák 3+0 (3), Stano Svetlošák 3+0 (3), Jan Kolář 1+1 (2), Filip Bednařík 0+2 (2), Jan Pek (1)

POŘADÍ :1.SK SLAVIA PRAHA, 2.AC Sparta Praha, 3.FC Brumov, 4.FC Nitra, 5.FK Admira Praha, 6.FC Vítkovice, 7.FC T.Zlín, 8.Ml.Boleslav, 9.Most, 10.FC B.Ostrava 10.B.Ostrava



Aktuální tabulka

Narozeniny:

Trenink / aktualní



 







Turnaj / aktualní





 

 

Zápas / aktuální:













Další zápasy:





 






















Jak se umístíme v ročníku 2015/2016?

Vyhrajeme to! - 56.9%
druzí až třetí ? - 7.7%
čtvrtí až osmí? - 20%
devátí až jedenáctí? - 3.1%
poslední ???? - 12.3%

Total votes: 65
The voting for this poll has ended on: 30 Čer 2016 - 00:00